Yhteystiedot

Indieco ry
c/o Rockadillo Records/Tapio Korjus
Kehräsaari A 215
33200 TAMPERE
Finland

phone. +358- 10- 271 2323
fax. +358- 10- 271 2324

Hallitus 2017

Tapio Korjus (Rockadillo)
Hall.pj
tapio@rockadillo.fi

Riku Pääkkönen (Ranka Kustannus)
riku.paakkonen@rankakustannus.fi

Joose Berglund (Stupido)
joose@stupido.fi

Martti Heikkinen (Texicalli)
martti.heikkinen@toolonmusiikkitukku.com

Nick Triani (Solitimusic)
triani.nick@gmail.com

Tomi Pulkki (Varajäsen, Svart Records)
tomi@svartrecords.com

Martin Linnankoski (Varajäsen, VILD Music)
martin@vildmusic.com

Kari Hynninen (Varajäsen, Suomen Musiikki)
khykari@gmail.com

Media

IndieCo-logo (EPS, 216kB)

IndieCo.fi-verkkosivut

Toteutus: Hoss Siivonen, harri-tapio.siivonen@hitsaajat.com
Grafiikka: Markku Kirves, markku@pajularecords.com

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *

Voit käyttää näitä HTML-tageja ja attribuutteja: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>