Yhteystiedot

IndieCo ry / Toiminnanjohtaja

Katja Vauhkonen,

katja.vauhkonen@indieco.fi

Sihteeri

Sirkku Haikonen,

sirkku.haikonen@indieco.fi

IndieCo ry

c/o Stupido Records & Booking

Meritullinkatu 33 I 38 , 00170 Helsinki

+358-40-771  6518

Hallitus 2021

Riku Pääkkönen (Hallituksen pj., Ranka Kustannus)

riku.paakkonen@rankakustannus.fi

Tapio Korjus (Rockadillo Records)

tapio@rockadillo.fi

Joose Berglund (Stupido Records)

joose@stupido.fi

Martin Linnankoski (VILD Music)

martin@vildmusic.com

Tomi Pulkki (Svart Records)

tomi@svartrecords.com

Kari Hynninen (Suomen Musiikki)

khykari@gmail.com

Teemu Laitinen ( PME Records)

teemu@pmerecords.fi

Gabi Hakanen (Vallila Music House)

gabi.hakanen@vallilamusichouse.fi

Lotta Lintukangas (varajäsen, Apulanta Oy)

lotta.lintukangas@gmail.com

Tom Pannula (varajäsen, Playground Music Oy)

tom@playgroundmusic.com

Media

IndieCo-logo (EPS, 216kB)

IndieCo.fi-verkkosivut

Toteutus: Hoss Siivonen,

harri-tapio.siivonen@hitsaajat.com

Grafiikka: Markku Kirves,

markku@pajularecords.com

Vastaa

Sähköpostiosoitettasi ei julkaista. Pakolliset kentät on merkitty *